• O mnie

  Nazywam się Małgorzata Filipowicz. Mam 50 lat. Jestem coachem i trenerem. Ukończyłam Podyplomowe Studium Coachingu w SWPS w Warszawie z oceną bardzo dobrą oraz Kurs Trenerów I Stopnia w Fundacji 11 Muz w Łodzi. Mam prawie 30-letnie doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi i grupami. Moje doświadczenie dotyczy także pracy w korporacjach, organizacjach państwowych oraz prowadzenia własnej firmy.

  Zajmuję się coachingiem życia, kariery i międzykulturowym. Pomagam osobom, które są zainteresowane rozwojem osobistym, rozwojem kariery zawodowej i dobrymi relacjami z innymi ludźmi. Pomagam osobom, które chciałyby zrealizować swoje marzenie, szukają pracy lub chcą ją zmienić. Pomagam również osobom, które zmieniają kraj pobytu, miasto lub pracę w łagodnej integracji z nowym środowiskiem.

  małgosia 001

  W mojej praktyce stosuję model GROW, czyli coaching klasyczny, a jeśli jest taka potrzeba – także elementy coachingu prowokatywnego i NLP. Stosuję również elementy bezpośredniego szkolenia.

  Interesuję się coachingiem, psychologią, muzyką, filmem i turystyką w Polsce i za granicą. Obeszłam całe polskie góry i otrzymałam Złotą Górską Odznakę Turystyczną.

  Piszę artykuły na blogu UCZY.info ::uczyć nowocześnie.

  Należę do Stowarzyszenia Coachów Polskich.

  Jestem bardzo uważnym i cierpliwym słuchaczem, potrafię motywować do działania a praca coachingowa jest moją pasją.