• O mnie

  Nazywam się Małgorzata Filipowicz. Jestem coachem, doradcą i trenerem. Ukończyłam Podyplomowe Studium Coachingu w SWPS w Warszawie z oceną bardzo dobrą, Podyplomowe Studia Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Talentami w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie z oceną bardzo dobrą oraz Kurs Trenerów I Stopnia w Fundacji Rozwoju Kultury 11 Muz w Łodzi. Mam ponad 30-letnie doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi i grupami. Moje doświadczenie dotyczy także pracy w korporacjach, organizacjach państwowych oraz prowadzenia własnej firmy.

  Zajmuję się coachingiem życia osobistego, kariery i międzykulturowym. Pomagam osobom, które są zainteresowane rozwojem osobistym, rozwojem kariery zawodowej i dobrymi relacjami z innymi ludźmi. Pomagam osobom, które są wypalone zawodowo, szukają pracy lub chcą ją zmienić.

  małgosia 001

  Pomagam również osobom, które zmieniają kraj pobytu, miasto lub pracę w łagodnej integracji z nowym środowiskiem.

  Jestem również certyfikowanym coachem kryzysowym. Pomagam osobom w trudnej sytuacji życiowej lub emocjonalnej. Na przykład po stracie pracy, śmierci osoby bliskiej lub rozstaniu. Ale mogą to być również inne trudne sytuacje.

  W mojej praktyce stosuję coaching klasyczny, coaching kryzysowy, a także –  jeśli jest taka potrzeba – elementy coachingu prowokatywnego i NLP. Stosuję również elementy bezpośredniego szkolenia i doradztwa.

  Interesuję się psychologią, muzyką, filmem i turystyką w Polsce i za granicą. Obeszłam całe polskie góry i otrzymałam Złotą Górską Odznakę Turystyczną. Wieczorami tańczę flamenco lub czytam.

  Piszę artykuły na blogu UCZY.info ::uczyć nowocześnie.

  Należę do Stowarzyszenia Coachów Polskich.

  Jestem bardzo uważnym i cierpliwym słuchaczem, potrafię inspirować i motywować do działania, a praca coachingowa i doradcza jest moją pasją.