• Oferta szkoleniowa

  Warsztat „Efektywnie szukam pracy”

  Wysyłasz setki CV i listów motywacyjnych, ale nikt do Ciebie nie dzwoni? A może masz pracę, która nie daje Ci już satysfakcji, a pomysłu na nowy zawód brak? Cierpisz na wypalenie i chcesz zacząć wszystko od nowa? Właśnie teraz jest najlepszy moment na zmianę.

  Zapraszam Cię na mój autorski warsztat „Efektywnie szukam pracy”.

  Czego się dowiesz podczas warsztatu

  Warsztat trwa trzy dni (w sumie 24 godziny). Podczas szczegółowo zaplanowanych spotkań poznasz siebie, swoje mocne strony i predyspozycje, dowiesz się, co inni cenią w Tobie, ukierunkujesz się zawodowo. Zdobędziesz także praktyczną wiedzę dotyczącą szukania pracy: poznasz metody, które najbardziej cenią pracodawcy, nauczysz się pisać skuteczne CV i listy motywacyjne. Dodatkowo weźmiesz udział w symulacji rozmowy rekrutacyjnej i dowiesz się, co robisz dobrze, a co jeszcze wymaga poprawy. Na końcu napiszesz swój indywidualny program szukania pracy i rozwoju własnej ścieżki zawodowej.

  Co zyskasz?

  + Odżyjesz, nabierzesz pewności siebie i swoich atutów;
  + Odkryjesz siłę, którą masz w sobie;
  + Wyróżnisz się wśród innych kandydatów dzięki dobrze napisanym CV i LM;
  + Doskonale przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej;
  + Znajdziesz pracę, która będzie zgodna z Tobą i Twoją pasją;
  + Dowiesz się, jak zamienić pasję w zawód.

  Zrób sobie prezent. Zapisz się już dziś.

  W warsztacie bierze udział 6 osób, co gwarantuje kameralne, intymne warunki pracy i dobry wzajemny kontakt uczestników grupy. Priorytetami podczas spotkań są: szacunek, brak oceniania siebie nawzajem oraz pełna dyskrecja.

  Masz pytania? Chcesz się zapisać? Zadzwoń:

  tel. 888 271 396

  Koszt 3 dni szkoleniowych to tylko 300 złotych.

  W cenę wliczone są: koszt wynajmu sali, materiałów szkoleniowych, ciastka i kawa.
  Nie zwlekaj! Wyślij zgłoszenie. Liczba miejsc jest ograniczona

  Zapoznaj się z opiniami uczestników warsztatu:

  Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w warsztacie „Efektywnie szukam pracy”. Przede wszystkim  jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, z jakim Małgosia przygotowała zarówno treść, jak i wszystkie szczegóły łącznie z zaplanowanym lunchem i materiałami.
  Cały kurs uporządkował wiele rzeczy w mojej głowie w różnych kwestiach: przede wszystkim potrafię lepiej określić, jaką pracę chciałabym wykonywać, w jakim kierunku chciałabym się rozwijać zawodowo oraz określić realność swoich planów.  Dowiedziałam się, jak mogę lepiej się zaprezentować przyszłym pracodawcom zarówno w dokumentach takich jak CV i list motywacyjny, oraz na samej rozmowie kwalifikacyjnej. Stworzyłam plan działania na najbliższe tygodnie.
  Małgosia jest osobą kompetentną i dobrze przygotowaną zawodowo do swojej pracy, a poza tym sympatyczną i życzliwą swoim klientom.
  Klientka

   

  Jeśli ktoś myśli o zmianie swojego życia i umocnieniu się, to warsztat Małgosi jest do tego doskonałą okazją. Podczas warsztatu dowiedziałam się więcej o moich preferencjach i talentach, poznałam moje mocne strony, które mogę spożytkować w firmie własnej lub czyjejś. Oprócz tematów psychologicznych warsztat opierał się także na solidnej wiedzy „twardej”, jak pisać CV, list motywacyjny, jakie pytania zadawać podczas rozmowy o pracę i jak się w jej trakcie zachować. Okazuje się, że wcale nie jest to takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać :) . Dowiedziałam się też, jakie są ulubione sposoby pracodawców dotyczące szukania pracowników. Można się zdziwić. Małgosia szczegółowo omawia to podczas warsztatu. Nie do przecenienia jest informacja zwrotna, jaką na swój temat otrzymujemy od pozostałych uczestników warsztatu. Nasz wewnętrzny krytyk często jest w stanie storpedować nasze pomysły i nie pozwala rozwinąć skrzydeł. Feedback od uczestników natomiast pozwala wypłynąć na szerokie wody. Polecam warsztat Małgosi. Wspaniała atmosfera, dużo wiedzy merytorycznej, profesjonalne przygotowanie i prowadzenie.
  Klientka

   

  Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, z jakim Małgosia Filipowicz przygotowała warsztat „Efektywnie szukam pracy”, jak również tego, w jak szeroki i kompleksowy sposób potraktowała omawiany temat. Niektóre ze zdobytych tu informacji przyczyniły się do pewnej rewolucji w moim dotychczasowym myśleniu o wymarzonym miejscu pracy i sposobach szukania i zdobycia go. Warsztat kończę bogatsza o konkretną wiedzę i plan działania, z jasno wytyczonym kierunkiem. Godna podkreślenia jest atmosfera, jaką tworzy Małgosia, pozwalająca zintegrować się grupie i efektywnie współpracować. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w warsztacie i gorąco go polecam.
  Klientka

   

  Warsztat „Efektywnie szukam pracy”, w którym uczestniczyłam 22-24.08.2015, zorganizowany i poprowadzony przez Małgosię Filipowicz, uważam za bardzo udany i pomocny. Małgosia jest doskonałym coachem kariery. Otwarta, umiejąca słuchać i pozytywnie reagująca na potrzeby słuchacza. Ma rozległą i pogłębioną wiedzę merytoryczną, ciągle aktualizowaną. Warsztat przebiegł sprawnie. Ćwiczenia zostały bardzo przemyślane i przeprowadzone tak, aby każdy uczestnik warsztatu mógł wynieść z nich ćwiczone umiejętności. Sprzyjała temu także liczebność grupy – 6 osób. Każdemu poświęcone zostało tyle czasu, ile potrzebował. Atmosfera w grupie była wspaniała. Otrzymałam od grupy dużo życzliwości, a także dużo bardzo pomocnych informacji zwrotnych co do ćwiczonych umiejętności. Bardzo polecam ten warsztat.
  Klientka

   

  Profesjonalnie przygotowany i poprowadzony warsztat:
  - doskonała organizacja;
  - dynamiczny przebieg warsztatu;
  - ciekawe studia przypadków;
  - szeroki zakres zagadnień;
  - interesujące materiały;
  - życzliwość i zaangażowanie prowadzącej warsztat – Małgosi!
  Dziękuję :)
  Klientka